Wybory Miss Szkoły z okazji Dnia Kobiet 8.03.2012
Dodane przez Administrator dnia 11 marzec 2012 12:49

8 marca 2012 roku obchodzony był w naszej szkole Dzień Kobiet.
Czytaj więcej i oglądaj galerię

darmowy hosting obrazków

Rozszerzona zawartość newsa

Z tej okazji zostały zorganizowane wybory Miss Szkoły. Do konkursu przystąpiło osiem kandydatek: Maja Polkowska reprezentująca przedszkole, Julia Rutyna z zerówki, Kasia Gil z klasy pierwszej, Paulina Życińska z klasy drugiej, Kinga Czubiel z klasy trzeciej, Roksana Kozłowska z klasy czwartej, Magdalena Karczewska z klasy piątej i Klaudia Ochnik z klasy szóstej.
Kandydatki do korony uczestniczyły w różnych konkurencjach m.in wiązania krawata, wykonania koali, przedstawienia swojego talentu i własnej prezentacji oraz zagadek i tańca grupowego wraz z ćwiczeniami sportowymi.
Jury w składzie pani Barbara Czechowicz, pani Wioletta Tarwacka i uczeń klasy szóstej Bartosz Stokłosiński mięli bardzo trudny wybór, ale ostatecznie Miss Szkoły i jednocześnie przedszkola została Maja Polkowska a Miss Publiczności i I Wicemiss została Roksana Kozłowska. II Wicemiss została Paulina Życińska.
Nad przygotowaniami i całością imprezy czuwały panie z przedszkola Ania i Marzena oraz pani Teresa i Kasia, za co serdecznie dziękujemy.
Samorząd Uczniowski w składzie Klaudia Ochnik i Mateusz Frącz odwiedzili w tym dniu wszystkie panie i dziewczęta z naszej szkoły składając serdeczne życzenia i obdarowując słodkim poczęstunkiem.
GALERIA